Regulamin rezerwacji glampingu 1. Godziny przyjazdu i wyjazdu. Glamping jest przygotowany na przyjęcie Gości od godziny 16:00 w dniu przyjazdu. Należy go opuścić do godziny 11 w dniu wyjazdu. Jeżeli chcecie przedłużyć pobyt – pytajcie, umożliwimy to w miarę możliwości.
 2. Przedpłata. Potwierdzeniem rezerwacji jest przedpłata, która jest bezzwrotna. W wyjątkowych sytuacjach zgadzamy się na przeniesienie terminu rezerwacji, pod warunkiem, że zostaliśmy uprzedzeni minimum 7 dni wcześniej.
 3. Depozyt. Gości obowiązuje depozyt w wysokości 1000 zł, który jest zwracany do 7 dni po zakończeniu pobytu, przelewem na konto wskazane przez osobę rezerwującą. Zwrot depozytu odbywa się po stwierdzeniu braku szkód spowodowanych przez Gości.
 4. Dojazd. Dojazd do Osady Molusiówka na ostatnim odcinku to wyboista droga leśna, najlepiej poradzi sobie na niej samochód z napędem 4x4. Wjazd samochodem z napędem na jedną oś jest możliwy, ale lepiej żeby pojazd prowadził doświadczony kierowca, na strome odcinki drogi warto wjeżdżać na jedynce w dynamiczny sposób. Nie odpowiadamy za uszkodzenia pojazdu powstałe w wyniku wjazdu do Osady Molusiówka.
 5. Parking. Zapewniamy parking dla Gości. Parking znajduje się nad Glampingiem przy drodze. Samochodem z napędem 4x4 można zjechać niżej, obok wiaty znajduje się jedno miejsce parkingowe.
 6. Dzieci powinny znajdować się pod nadzorem rodziców / opiekunów, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.
 7. Zwierzęta. Na glampingu nie akceptujemy zwierząt. Jeżeli chcesz do nas przyjechać ze zwierzakami - zarezerwuj Chatę z Balią.
 8. Cisza nocna. Obowiązuje od godziny 22 do 6 rano.
 9. Imprezy. Prosimy o nie urządzanie głośnych imprez, mogących zakłócić odpoczynek w sąsiednich domostwach.
 10. Śmieci. W Osadzie Molusiówce obowiązuje segregowanie śmieci, pojemniki na śmieci znajdują się w części gospodarczej wiaty.
 11. Sprzątanie. W dniu wyjazdu z wdzięcznością przyjmujemy pozostawiony przez Gości porządek.
 12. Drewno do ogniska. Goście zbierają je we własnym zakresie w okolicznym lesie. Można też kupić u nas.
 13. Pościel. W cenie wynajmu zapewniamy bawełniane prześcieradło oraz koc i poduszkę z runa owczego. Warto zabrać swój śpiwór i ciepłą odzież. Noce bywają chłodne.
 14. Prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności z ogniem. W wiacie znajdują się 2 gaśnice. Proszę nie palić otwartego ognia wewnątrz namiotów i zachować najwyższą ostrożność z gazowymi grzejnikami, powinny być one skierowane w stronę środka namiotu z dala od innych przedmiotów i mieć zapewnioną wentylację. W namiotach obowiązuje całkowity i bezwzględny zakaz palenia tytoniu.
 15. Woda jest zdatna do picia po przegotowaniu. Proszę zachować ostrożność przy napełnianiu pryszniców turystycznych, woda nie powinna być wrząca.
 16. Zachowajcie szczególną ostrożność wjeżdżając i wyjeżdżając z parkingu. W deszczowe dni jest bardzo ślisko.
 17. Odpowiedzialność. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia w Osadzie, powstałe z ich winy i zobowiązani są do pokrycia strat przez nich spowodowanych. Osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana do przekazania pozostałym Gościom regulaminu i odpowiada za ewentualne usunięcie szkód przekraczających kwotę depozytu.
 18. Po rezerwacji wysyłam maila z regulaminem Glampingu, zasadami bezpieczeństwa i informacjami praktycznymi, przeczytajcie je proszę uważnie i w razie czego dopytajcie. Na około 10 dni przed planowanym terminem przyjazdu, wysyłam przypomnienie o reszcie płatności i najważniejszych informacjach związanych z przyjazdem.


lpcreation
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.