Regulamin rezerwacji chaty



 1. Godziny przyjazdu i wyjazdu. Dom jest przygotowany na przyjęcie Gości od godziny 16:00 w dniu przyjazdu. Należy go opuścić do godziny 11 w dniu wyjazdu. Jeżeli chcecie przedłużyć pobyt – pytajcie, umożliwimy to w miarę możliwości.
 2. Przedpłata. Potwierdzeniem rezerwacji jest przedpłata, która jest bezzwrotna. W wyjątkowych sytuacjach zgadzamy się na przeniesienie terminu rezerwacji, pod warunkiem, że zostaliśmy uprzedzeni minimum 7 dni wcześniej.
 3. Depozyt. Gości obowiązuje depozyt w wysokości 1000 zł, który jest zwracany do 7 dni po zakończeniu pobytu, przelewem na konto wskazane przez osobę rezerwującą. Zwrot depozytu odbywa się po stwierdzeniu braku szkód spowodowanych przez Gości.
 4. Dojazd. Dojazd do Osady na ostatnim odcinku to wyboista droga leśna, najlepiej poradzi sobie na niej samochód z napędem 4x4. Wjazd samochodem z napędem na jedną oś jest możliwy, ale lepiej żeby pojazd prowadził doświadczony kierowca. W sezonie zimowym dojazd bywa bardzo utrudniony, a czasem niemożliwy bez napędu 4x4 i łańcuchów. Nie odpowiadamy za uszkodzenia pojazdu powstałe w wyniku wjazdu do Osady Molusiówki. W razie potrzeby zapewniamy transport Gości i bagaży - dodatkowy koszt 200 zł. Przy minimum 7-dniowych pobytach gratis.
 5. Parking. Zapewniamy parking dla Gości obok domu. Możliwe jest też pozostawienie samochodów na leśnym parkingu, gdzie kończy się droga asfaltowa, lub w zatoczce przy drodze we wsi.
 6. Dzieci powinny znajdować się pod nadzorem rodziców / opiekunów, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.
 7. Zwierzęta. Są mile widziane, ale Osada nie jest ogrodzona, więc miejcie swoje czworonogi na oku. Mamy ogrodzony sad, który może pełnić funkcję wybiegu. Za każdego czworonoga pobieramy opłatę w wysokości 150 zł. Goście ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez swoje zwierzęta, prosimy o niewpuszczanie ich do łóżek, na sofę, fotele bez ich zabezpieczenia. Prosimy o sprzątanie zwierzęcych odchodów pozostawionych przed domem. W przypadku trwałego zabrudzenia pościeli i mebli, dodatkowego sprzątania odchodów pobieramy opłatę z depozytu.
 8. Cisza nocna. Obowiązuje od godziny 22 do 6 rano.
 9. Imprezy. Prosimy o nie urządzanie głośnych imprez przed domem.
 10. Balia. Gości obowiązuje stosowanie się do Regulaminu Korzystania z Balii.
 11. Śmieci. W Osadzie Molusiówka obowiązuje segregowanie śmieci, worki ze śmieciami posegregowanymi frakcjami proszę wyrzucać do pojemników zbiorczych za domem, odpadki bio do drewnianego kontenera z kompostem.
 12. Podłogi. Prosimy nie chodzić w domu w butach i prosimy o troskę o nasze podłogi zrobione z miękkiego iglastego drewna.
 13. Sprzątanie. W dniu wyjazdu z wdzięcznością przyjmujemy pozostawiony przez Gości porządek. Pozostawiamy sobie możliwość pobrania z kaucji dodatkowej kwoty w przypadku konieczności segregowania śmieci po pobycie Gości.
 14. Drewno do kominka i balii. Do dyspozycji gości pozostawiamy drewno w ilości: 2 taczki na rozgrzanie balii (w zimnych miesiącach dodatkowo 1 taczki na każdy dzień pobytu).
 15. Odpowiedzialność. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia w Osadzie, powstałe z ich winy i zobowiązani są do pokrycia strat przez nich spowodowanych. Osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana do przekazania pozostałym Gościom regulaminu i odpowiada za ewentualne usunięcie szkód przekraczających kwotę depozytu.


lpcreation
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.